Big Lotto - Twoja szansa na niezależność finansową !

6480$ stałego dochodu
z możliwością powielenia

BIG International

 •  To największa loteria świata posiadająca ponad 47 milionów graczy.

 •  400 milionów dolarów jest losowane w wygranych każdego miesiąca.

 •  BIG jest też największą prywatną organizacją charytatywną na świecie.

 •  Umożliwia jednocześnie doskonałe możliwości inwestycyjne oferując
   prawie 300% zysku rocznie od zdeponowanego kapitału !

 •  Jest jak suwerenne państwo  nie posiadające geograficznych granic

 •  Posiada własną wewnętrzną walutą i system bankowy.

 •  Własne giełdy, poważne możliwości inwestycyjne w wielkich
   międzynarodowych projektach, itd.

 

Program zamknięty dla nowych członków !

 

 

 

Big International wprowadziła 4 maja 2000 nowy program operacyjny BIOS3.0.0, ogłaszając jednocześnie ze wszystkie osoby które go zainstalują testując przez rok, oraz zaprenumerują darmowy biuletyn BIG otrzymają 180$ ABS w formie bonusu, oraz darmowy los loterii BIG. ABS możesz wydawać na bieżąco, czy tez reinwestować wykupując na bieżąco nowe PR, zwiększając tym sposobem swoje udziały i korzystać z potęgi kumulacji !

Aktywne członkostwo, które do niedawna kosztowało 90 USD plus 20 USD opłaty rejestracyjnej otrzymuje w prezencie każda osoba która zostanie członkiem tej kolosalnej 47 milionowej grupy !

BIG to szansa na finansową niezależność ! Nie mówimy tu o szybkich pieniądzach w godzinach, lecz o rzeczywistej szansie życia, jeśli się potrafi planować perspektywicznie będąc w stanie poczekać jedynie kilka lat. Poświęcając temu tematowi być może 10 godzin w miesiącu to rezultat po pięciu latach może być naprawdę oszałamiający !

Co należy zrobić by brać udział w tym przedsięwzięciu:

1.Najpierw odwiedź; http://www.biglotto.com , kliknij linkę BIOS, zarejestruj się prenumerując BIGNEWS (w E-grups). Po rejestracji w Egrups ( potwierdzenie e-mailem ) otrzymasz dostęp do katalogu Files ( po lewej stronie ekranu) i ściągnij Bios(Big International Operatig System) wersja 3.04.0 oraz upgrade 3.0.06.

2. Zainstaluj BIOS w komputerze

3. Niezbędna informacja potrzebna do zarejestrowania się to numer referencyjny sponsora (to warunek otrzymania EPR). Jest to tak zwany numer PAN, (Player Account Number), który w tym przypadku jest 2289972

- Uruchom BIOS i kliknij "Set up New Player Account", a następnie "Personal"

4. W okienko "Agent's PAN" wpisz nr. sponsora, czyli: 2289972 ( to warunek otrzymania EPR) oraz ponownie ten sam numer dla weryfikacji w okienko "Verify Agent's PAN".

5. Następnie wypełnij formularz swoimi danymi osobowymi ( żółte pola muszą być wypełnione )

Po połączeniu z serwerem otrzymasz swój PAN oraz PIN (umożliwiający dostęp do twoich danych)

ZAPISZ JE, PONIEWAŻ PÓŹNIEJ NIE MA JUŻ MOŻLIWOŚCI ICH UZYSKANIA !

6. Musisz posiadać własny adres e-mail (nie można wpisać kilka osób na ten sam adres (lecz można a nawet trzeba to zrobić posiadając kilka adresów !)

7. Teraz możesz już zalogować się do BIOS wpisując PAN oraz PIN, kliknij na górze link "ABS" a następnie "Claim free EPR" aby pobrać darmowy EPR.

7. Następnie należy wysłać kopię dokumentu tożsamości załączając nr. PAN na niżej podany adres ( jest to zabezpieczenie przed sponsorowaniem "martwych dusz" ) :

AGORA OFFICE SERVICES
PO Box 36302
Jerusalem
ISRAEL

lub przefaksować na numer tel. w USA 001 603 215 5184 .

Uwaga ! Przy i po instalacji Bios mogą wystąpić problemy techniczne jakoże jest to wersja testowa, wszak za jego sprawdzanie otrzymujemy darmowe EPR'y
Bios może nie  współpracować prawidłowo z Internet Explorer 5.5.

Gdy otrzymasz swój numer PAN to możesz zacząć referowanie programu innym, za co także otrzymasz ABS (oczywiście z możliwością reinwestowania ). Za każdą osobę którą się rekomendujesz, a która posiada minimum 1 PR otrzymasz 150$ depozytu w pierwszym poziomie i 30$ depozytu w drugim, co też jest oprocentowane na 4% miesięcznie.

Śpiesz się ! - w każdym miesiącu jest ograniczona ilość EPR do rozdysponowania !

Jeśli zabraknie w danym miesiącu to będziesz musiał poczekać do następnego miesiąca i kapitał w tym czasie nie będzie dla ciebie pracował !

Czy 47 milionów członków może się mylić? 1$ PR przynosi 270$ zysku rocznie na osobę !
Grupa ta istnieje w tej formie od 6 lat, a wiec nie jest to hasło dnia, tylko coś co wyrosło przez lata działalności. Jest wynikiem respektu i zaufania milionów ludzi.

JAK FUNKCJONUJE TEN SYSTEM !

TO POTĘGA KUMULACJI !!

Oznacza to wiec, że każdy kto posiada adres e-mail i dostarczy kopie dokumentu tożsamości może w przeciągu 3 lat osiągnąć roczny, powtarzający się dochód w wysokości 6480$, czyli ok. 30.000 zł.

Posiadając swój nr. PAN, możesz rekomendować Big International innym osobom. Za każdy PR wznowiony na kolejny rok, a posiadany przez członka, którego zarekomendowałeś otrzymasz 48$. Co roku.

Jeśli taka osoba za otrzymane $ABS wykupi w następnym roku 2 następne EPR, jako rekomendujący otrzymasz 144 $ABS

Jeśli osoba taka wykupi maksymalną ilość 60 EPR, jako sponsor, otrzymasz 2880 $ABS rocznie !

Dodatkowe informacje: mailto:kriss@eurobiz.com.pl 

 

BannerMania