(C) Copyright

Wiedza, której nie opłaca się NIE mieć.

Strona główna


Oferta tylko dla właścicieli małych biznesów dlatego, że jest to wiedza przygotowana specjalnie dla tego typu przedsiębiorców, a nie dla wszystkich rodzajów biznesu


 

 

Kompendium wiedzy dla inwestorów HYIP !

"Wszystko o E-gold" - kompendium wiedzy o wirtualnej walucie

Najefektywniejsze metody zakupu ezłota

 

Informacje warte fortunę !

 Aby zapewnić sobie dostęp do tych elitarnych informacji zaprenumeruj darmowy e-zin offshore.

 Zaprenumeruj darmowy E-zin Offshore. Otrzymasz dostęp do unikalnych informacji oraz wysokodochodowych programów finansowych

 

E-zin Offshore


 Polityka prywatności

 

 Genialna koncepcja uniwersalnej waluty opartej na złocie ! Otwórz swoje konto za free !


Potrzebujesz dyplomów, certyfikatów, czy WIEDZY PRAKTYCZNEJ !

Aby osiągnąć duży, zdecydowanie większy strumień gotówki płynącej z Twojego serwisu www:

   

 • NIE musisz się zmieniać,
 • NIE muszą zmieniać się Twoi pracownicy,
 • NIE musisz sprzedawać w Internecie, możesz tylko zdobywać klientów
 • NIE musisz inwestować swoich pieniędzy,
 • NIE musisz wprowadzać skomplikowanych rozwiązań.
 • NIE grozi Ci niekontrolowany rozrost biznesu,

Potrzebujesz porad praktycznych, nie teoretycznych, nie abstrakcyjnych, nie zabierających Twojego czasu i nie zużywających Twojej gotówki. Porad dostosowanych specjalnie do unikalnej sytuacji Twojego małego biznesu.

Nie zużyję więcej Twojego czasu niż ten, który zainwestujesz (z zyskiem) czytając ten materiał. Nie zużyje Twojej gotówki bo zapłacisz mi malutki fragment tego, co ta wiedza Ci i Twojemu biznesowi zarobi.

Gdy testujesz roczny abonament CzasNaE-Biznes i dostęp do Polskiego Forum E-Biznesu, masz 30 dniową gwarancję 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Przez te 30 dni możesz wdrożyć kilka zyskownych, opisanych krok po kroku technik i w ten sposób abonament nie będzie Cię nic kosztował.

   

 • Koniec ze skomplikowanym marketingiem - ja pokażę Ci prosty marketing, który po prostu zarabia Ci pieniądze. Marketing jest prosty jeśli mówi o nim praktyk, właściciel takiego rodzaju biznesu, jak Twój.
 • Koniec z teoretyzowaniem i akademickimi wywodami. Pokażę Ci jak teorię stosuje się w praktyce. Pokażę Ci teorie dyktowane przez praktykę a nie teoretyków.
 • Koniec z metodami Wszystko-Wszystkim-Tak-Samo. Twój biznes to coś zupełnie unikalnego - pokażę Ci metody Specjalnie-Dla-Małego-Biznesu.
 • I to wszystko w jednym miejscu abyś nie tracił swojego cennego czasu na szukanie po Internecie potrzebych Ci informacji.

 

Gdy kupujesz czasopismo lub książkę o marketingu są one Twoje na zawsze, czy tego chcesz czy nie.


Dostajesz materiały napisane dla organizacji i dużych firm. Dostajesz pięknie napisane, teoretyczne artykuły... które nie pokazują Ci jak tą teorię zastosować. I nawet nie możesz tego zwrócić.

CzasNaE-Biznes daje Ci dosłownie uliczną wiedzę. Wiedzę z linii frontu. Wiedzę ode mnie, który tak samo jak Ty prowadzi mały biznes, sprzedaje i zdobywa większych klientów za pomocą serwisu www. I przez 30 dni tak na prawdę nie płacisz bo możesz w każdej chwili zażądać zwrotu pieniędzy.

Nawet nie będziesz musiał zwracać Kalkulatora Rentowności Kampanii Reklamowych - narzędzia niedostępnego na wolnym rynku. Stworzyłem Kalkulator ROI dla moich płatnych czytelników, którzy nie chcą tracić pieniędzy na kampaniach reklamowych.

Jeśli jednak nie zrezygnujesz - nikt jeszcze nie zrezygnował - otrzymasz e-book: Million Dollar Emails za dramo, którego na stronie www.milliondollaremails.com można kupić za około 76 złotych (19 USD) - mam pełne prawa resellerskie do tej publikacji.

 
"Oto szybkie pytanie: Co jest głównym napędem praktycznie każdego biznesu - mechanizmem, który trzyma go przy życiu i sprawia, że rozkwita? Jeśli Twoją odpowiedzią jest "marketing", odetchnąłem z ulgą. I jestem szczęśliwy bo mogę Ci powiedzieć, że jesteś jednym z niewielu ludzi w biznesie dzisiaj, którzy pojęli tą fundamentalną prawdę."

To wypowiedź Jay L. Abrahama, jednego z najdroższych konsultantów w Ameryce ($5000/ godzinę), odpowiedzialnego za 8 miliardów USD zysku swoich klientów.

Nie próbuj nawet twierdzić, że Twój biznes nie potrzebuje marketingu. Po prostu potrzebujesz prostych rad: co i jak zrobić aby marketing był łatwy i zarabiał Tobie żywą gotówkę. Nie potrzebujesz rad od dziennikarzy ale od biznesmana. Dlatego to czytasz.

Znalazłeś jedyne miejsce, jak Polska długa i szeroka, które nauczy Cię praktycznie, krok po kroku i prostym językiem, jak wymanewrować konkurencję i zdobyć tyle gotówki z Twojego rynku, jakiej zapragniesz.

Prosty, Diabelnie Skuteczny Marketing jakiego szukałeś jest w tym jednym miejscu, w tym jednym serwisie, w CzasNaE-Biznes - dla zaoszczędzenia Twojego cennego czasu. Przepytałem i ciągle przepytuję swoich klientów bo poznać Twoje potrzeby. Wydałem i wydaję majątek na raporty, książki i inne opracowania na temat marketingu. Moja prywatna biblioteka liczy ok 30 000 stron wiedzy o samym marketingu internetowym. Spędzam 1 000 godzin rocznie na wdrażaniu i testowaniu metod oraz taktyk marketingowych, które potem opisuję w płatnych artykułach.

Wiem czego Ci potrzeba, bo też prowadzę mały biznes. Wiem, że człowiek taki, jak Ty - dążący ze swoim biznesem do sukcesu liczonego w żywej gotówce, w dziesiątkach i setkach tysięcy złotych na koncie, oczekuje jednego miejsca, gdzie przedstawia się marketing interentowy profesjonalnie, praktycznie, prosto i zrozumiale. Marketing dający się zastosować od razu w Twoim biznesie - bez marnowania Twojego czasu i pieniędzy.

 

Czy nie sądzisz, że to miejsce oszczędza Twój czas i pieniądze?

   

 1. Rysuję przed Twoimi oczami wizję serwisu www, rezultatu 4 lat pracy, gdzie doradca ds. marketingu internetowego i właścicel małego biznesu pokazuje swoim czytelnikom co sam wie i techniki, które sam stosuje.

  Serwis www, który pokazuje jak robić marketing w sposób praktyczny, łatwy do wykorzystania w Twoim biznesie i tak prosto, że zrozumie go nawet totalny laik..

 2. Dorzucam do tego obrazu forum dyskusyjne, gdzie praktycy, e-biznesmeni i specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania, dotyczące Twojego biznesu i Twojej konkretnej sytuacji.
 3. Na cały ten tort kładę wisienki w postaci niezwykle przydatnych produktów wspierających marketing firmy, których nie można nigdzie poza tym miejsce dostać - np. Kalkulator ROI, który w ciągu kilkunastu sekund pokaże Ci czy planowana kampania reklamowa będzie skuteczna. To działa. Moi czytelnicy twierdzą, że Kalkulator otworzył im oczy.
 4. Dla moich płatnych czytelników przygotowałem specjalny program partnerski - cnebPoints - który daje nawet 50% prowizje za sprzedaż abonamentu i innych produktów.
 5. Jeszcze nie skończyłem. Dorzucam całkowicie za darmo książkę Scientific Advertising, o której David Ogivly, właściciel jednej z największych sieci reklamowych na świecie powiedział: "Nikt, niezależnie od poziomu, nie powinien być dopuszczony do procesu tworzenia reklamy, jeśli nie przeczyta tej książki 7 razy".

  Na tej niewielkiej publikacji uczyli się najwięksi branży reklamowej: Ogivly, Ted Nicholas, Terry Dean czy wspomniany jeden z najdroższych konsultantów w Ameryce i okrzyknięty największym geniuszem marketingu - Jay L. Abraham.

 6. Ponieważ wiem, że zostaniesz z nami (nikt jeszcze nie zrezygnował), 31 dnia Twojego abonamentu dostaniesz za darmo książkę: "Million Dollar Emails: The Greatest Moneymaking Emails Of All Time" kosztującą w sieci 76 złotych (19 USD) - potraktuj to jako prezent za wytrwałość w dążeniu do sukcesu, prezent za inteligentny wybór.
 7. No i nie zapomionajmy o tym, że dam Ci za darmo specjalne raporty i kursy e-mailowe.

 
Opinia o CzasNaE-Biznes: "Znakomite czasopismo i wspaniały serwis! Miód mi po sercu kapie, że coś takiego jest po polsku. (...) Zasługujesz na większe brawa niż tu napisałam. Bardzo to wszystko eleganckie, palce lizać."

Wanda Loskot jest w USA najbardziej znaną, polską specjalistką ds. marketingu. Sama założyła 20 biznesów internetowych!

 

Zawiodłeś się na Internecie? Uważasz, że marketing jest trudny?

Może zainwestowałeś w serwis www w oparciu o fakt, że każdy biznes musi być w Internecie jeśli chce przetrwać na rynku. Może wydajesz małą fortunę na czasopisma marketingowe i książki, w których leje się wodę, w których się teoretyzuje.

Czas abyś odzyskał wszystkie zainwestowane pieniądze ze szczodrą nadwyżką. Czas abyś w końcu czytał o technikach marketingowych, które można zastosować w Twoim biznesem. Przestań czytać o abstrakcyjnym marketingu, zacznij czytać o technikach, które zarobią Tobie pieniądze.

Marketing to nie jest abstrakcja i czarna magia. Takie wrażenie robią czasopisma, które nie potrafią po prostu powiedzieć Ci co masz zrobić dzisiaj, co jutro, co za tydzień i jak dokładnie to zrobić. Ja Ci powiem.

Pokaże Ci, krok po kroku, jak zwiększyć:

 • napływ gotówki z Twojego serwisu www,
 • skuteczność Twoich reklam, ofert, formularzy,
 • ruch na Twojej stronie,
 • liczbę powracających klientów,
 • wartość zamówień klientów,
 • siłę Twoich reklam i działań Public Relations,

 

SZALONA GWARANCJA: 30 dni na podjęcie decyzji!

 
zobacz pisemną gwarancję
Biorę na siebie całe ryzyko. Zwrot wszystkich pieniędzy, jeśli coś Ci się nie spodoba. Moja gwarancja 100% satysfakcji albo nic nie płacisz.

Jeśli 1, 2, 3, 4.... 20 czy 30 dnia, dowolnego pomiędzy pierwszym a trzydziestym uznasz, że coś nie odpowiada Ci w CzasNaE-Biznes lub Polskim Forum E-Biznesu, skontaktuj się ze mną - natychmiast zwrócę Ci wszystkie pieniądze, każdy grosz.

Będziesz mógł zatrzymać całą zdobytą wiedzę i Kalkulator Rentowności Kampanii Reklamowych, który jest niedostępny na wolnym rynku a sam w sobie może Ci zaoszczędzić setki złotych.

 • Nie musisz spełnić żadnych warunków.
 • Nie będę kręcił.
 • Nie urazisz moich uczuć.
 • Płacisz, wymagasz i decydujesz.

To jest moja obietnica. To jest też oficjalna, pisemna gwarancja mojej firmy, Majewski Business Consutling. Zobacz pisemną gwarancję. Ja tylko tak robię biznes.

Jeśli kupujesz magazyn marketingowy w kiosku i nie spełni on Twoich oczekiwań, czy ktoś zwróci Ci pieniądze? Masz może 10 sekund na podjęcie decyzji. Ja daję Ci 259 200 (słownie: dwieście pięćdziesiąt dziewięć tysięcy dwieście) razy dłuższą gwarancję. Jeśli nie możesz w to uwierzyć to pociesz się, że ja też nie mogłem gdy to przeliczyłem. Ale ja tak robię biznes.

 

Wiedza, której nie opłaca się NIE mieć.

 1. Roczny dostęp do wszystkich płatnych materiałów zawartych w serwisie CzasNaE-Biznes. CzasNaE-Biznes to powiększające się archiwum ponad 150 wyjątkowo praktycznych artykułów dotyczących technik marketingu internetowego i wielu innych aspektów e-biznesu.

    

  • Wszystkie techniki przedstawiam z punktu widzenia małego biznesu, dosłownie pokazuję Ci uliczna wiedza.
  • Zapomnij o akademickich wywodach ludzi, którzy nigdy nie mieli własnego biznesu - co oni mogą wiedzieć??
  • Wszystkie techniki to propozycje do wdrożenia w ciągu max kilku dni.
  • Wszystkie techniki są sprawdzone przeze mnie lub przez moich kolegów z branży.
  • Wszystkie techniki są skuteczne, czyli pomagają zarabiać więcej pieniędzy Twojemu serwisowi www.

  Zapomnij o rozwiązaniach za 10 czy 100 tys. złotych. Pokażę Ci jak robić marketing możliwie tanio i skutecznie. Pokaże Ci jak robić marketing za darmo. I w końcu pokażę Ci marketing do zastosowania w Twoim biznesie przynoszący widoczne rezultaty a nie teorię.

  Co z tego, że czytasz dużo o marketingu? Ile z tego, co przeczytałeś udało Ci się zastosować w Twoim biznesie? 90% tego, co przeczytasz u mnie, zastosujesz u siebie z fenomenalnym skutkiem.

 2. Roczny członkostwo w Polskim Forum E-Biznesu. Twój biznes jest unikalny. Dlatego obok moich artykułów mam dla Ciebie forum, gdzie odpowiemy szczegółowo na Twoje pytania dotyczącę Twojego biznesu.

  To wyjątkowe Forum gromadzi praktyków e-biznesu z całej Polski, z małych i dużych firm. Z tych lokalnych i tych najbardziej znanych w Polsce. I to forum, bardzo rygorystycznie moderowane, regularnie czyszczone z poza-tematycznych dyskusji, zyskało sobie miano najbardziej rzeczowej społeczności e-biznesowej w Polsce.

  Zobacz recenzję dziennikarza Magazynu Internet

  Możesz zadać dowolne, trudne lub łatwe pytanie i oczekuj odpowiedzi. Pokazaliśmy, że traktujemy poważnie każde poważnie zadane pytanie. Pokazaliśmy, że potrafimy rozwiązać problemy dużych i małych firm.

  Możesz zadać pytanie dzisiaj, nawet jeśli nie jesteś członkiem.

 3. Twój za darmo: Kalkulator Rentowności Kampanii Reklamowych. To unikalne narzędzie e-biznesowe stworzyłem specjalnie dla moich płatnych subskrybentów. Kalkulatora ROI nie można kupić, a to jedno proste w użyciu narzędzie jest najważniejszym narzędziem przewidującym skuteczność Twoich wydatków na kampanie reklamową. Kalkulator ROI daje natychmiastową, jednoznaczną ocenę rentowności kampanii reklamowej.

  Samo to narzędzie jest warte więcej niż zapłacisz za abonament. Kalkulator ROI może Ci jednorazowo zaoszczędzić od 1000 złotych wzwyż na każdej złej kampanii, której dzięki niemu nie przeprowadzisz. Już nigdy nie wyrzucisz pieniędzy w nieopłacalną reklamę.

  Daję Ci to niedostępne nigdzie indziej narzędzie całkowicie za darmo, w ramach abonamentu CzasNaE-Biznes i tylko Tobie.

 4. Prawo do członkostwa w programie partnerskim cnebPointsTM
   CebPoints jest bezpłatnym programem partnerskim, zarezerwowanym wyłącznie dla abonentów CzasNaE-Biznes. Jest to pierwszy w Polsce program partnerski, który dynamicznie generuje poziomy wynagrodzeń. Partnerzy cnebPoints otrzymują wysokie, nawet 50% prowizje od sprzedaży produktów objętych programem.
 5. Twój za darmo jeśli nie zrezyngujesz: e-book Million Dollar Emails kosztujący na stronie www.milliondollaremails.com około 76 złotych (19 USD).
 6. Twoja za darmo: Scientific Advertising - książka człowieka, który jest ojcem reklamy. Wychował się na niej m.in. wspomniany wyżej Jay L. Abraham i wielu najsławniejszych konsultantów na świeie.

   
  "Nikt, niezależnie od poziomu, nie powinien być dopuszczony do procesu tworzenia reklamy, jeśli nie przeczyta tej książki [Scientific Advertising] 7 razy"

  David Ogivly, właściciel jednej z największych sieci reklamowych na świecie

 7. Twój za darmo: 8 dniowy kurs Wszystko, co musisz wiedzieć o wyszukiwarkach w intensynwym, 8 dniowym kursie e-mailowym.

   
  "Rzadko to robię, ale Twój tekst o wyszukiwarkach jest tak dobry, że po prostu nie mogę go nie pochwalić. Naprawdę super, najlepszy jaki znalazłem."

  Franciszek Migaszewski z firmy badawczej IMetria.com, lidera wśród badań polskiego e-commerce.


  "Dziekuję Panu za tak wspaniały kurs. Teraz naprawdę wiem o wiele wiele więcej o wyszukiwarkach."

  Łukasz Walukiewicz, www.webcenter.net.pl

   


  "Pańskie artykuły o wyszukiwarkach są świetne. Oczywiście skorzystałem z Pańskich rad ze znakomitym skutkiem."

  Andrzej Zaleski, www.anzasoft.pl

 8. Twój za darmo: specjalny raport JAK NIE ZOSTAĆ SPAMEREM. Czyli co robić, jak pisać i jak wysyłać e-maile by nie mieć na bakier z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

   
  "Jako przykład idealnie zorganizowanej subskrypcji newslettera można podać przykład cneb.pl, Piotrze -- brawo, profesjonalizm w każdym calu."

  Andrzej Kierzkowski, wiceprezes wydawnictwa Helion

  Nie ma bardziej odpowiedniej osoby niż ja aby nauczyć Cię profesjonalnego publikowania w internecie i organizowania komercyjnych mailingów tak, aby się na tym nie przejechać.

 9. Twój za darmo: specjalny raport 8 najważniejszych pytań by skutecznie promować swój biznes i nigdy już nie utopić, pieniędzy w nieskutecznej reklamie. Czytając i wypełniając ten darmowy raport wykonasz czynności, które wykonują najlepsi marketerzy na świecie zanim zaczną opracowywać strategie i kampanie marketingowe dla swoich klientów. Uzyskana w ten sposób wiedza sama w sobie warta jest tysiące złotych.

  Może dzisiaj zgadujesz:

  • dlaczego serwis www nie generuje nowych klientów
  • dlaczego klienci płacą mało
  • dlaczego rezygnują ze złożenia zamówienia w ostatniej chwili
  • dlaczego tamta kampania pochłonęła połowę budżetu a ta przyniosła niespodziewany zysk

  Raport "8 najważniejszych pytań" odpowie Ci na te pytania!

9 unikalnych rzeczy, wartych razem grubo ponad 2000 złotych - to dostajesz zamawiając roczny abonament CzasNaE-Biznes.

Ile więc płacisz? Nie 1500 złotych, nie 999, nie 500 złotych, nawet nie 100 złotych... jak piszę tą ofertę to coraz bardziej się zastanawiam czy robię dobrze dając Ci to wszystko za:

Mniej niż najtańszy serwer www,
1/4 przeciętnego serwera www,
1/10 kosztu wykonania serwisu www
1/20 kosztu jednotematycznego szkolenia nt. marketingu

dokładnie 127 złotych rocznie, 10.58 miesięcznie.
76.99 zł. za pół roku, czyli 12.83 zł. miesięcznie 
46.99 zł. za trzy miesiące, 15.66 miesięcznie

Żaden, absolutnie żaden serwer www nie zarobi Ci pieniędzy, a musisz go kupić. Sama strona www, choćby najpiękniejsza na świecie nie przyciągnie Ci klientów i nie sprzeda sama z siebie. A te rzeczy na pewno kupiłeś albo kupisz. Wydałeś lub wydasz grubo ponad 1000 złotych i... nic. NIC Ci to nie da jeśli nie wiesz jak swój serwis szybko, tanio i skutecznie wypromować, jak napisać reklamy i oferty aby sprzedawały... a to tylko ułamek tego, czego Cię nauczę.

Dlaczego TYLKO tyle?

 • Wolę pomóc większej liczbie małych i średnich biznesów za mniej niż kilku bogatym za więcej. To jest dobrze przemyślana strategia cenowa.
 • Zdaję sobie sprawę z tego, że mimo iż zastosowanie wszystkich opisanych przeze mnie technik w ciągu roku może zarobić Ci od 1 000 do 100 000 złotych, nie wydasz dużych pieniędzy na wiedzę o marketingu, bo większość nie lubi wydawać (zrobiłem naukowe testy).
 • Abonament kosztuje tylko tyle bo wierzę, że 90% moich czytelników skorzysta z fenomenalnych usług i produktów biznesowych moich oraz moich partnerów. Ale nie ma takiego wymogu - te usługi i produkty są tylko dla chętnych i uparcie dążących do sukcesu.

  Jeśli nie rozumiesz powyższego podejścia to nie znasz jednej z najbardziej skutecznych technik marketingowych, która sama jedna może zwiększyć dochody Twojego biznesu o 100 - 10 000%.

 • Nie płacisz za papier. Ja nie drukuję, nie muszę umieszczać co drugą stronę wielkich reklam i nie muszę brać od Ciebie więcej aby starczyło na papier i farbę.

Pokazałem Ci właśnie jedyne miejsce, które musisz znać aby Twój serwis www zaczął zarabiać Tobie pieniądze, aby zaczął ściągać Ci klientów, którzy kupują na stronie, w Twoim sklepie czy od Ciebie indywidualnie.

 

To Ty jednak musisz podjąć właściwą decyzję.
Proszę, podejmij ją teraz.

Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
doradca ds. marketingu internetowego
właściciel Majewski Business Consulting

Zamów: http://www.cneb.pl/formularz

To jest jedyne miejsce w Polsce, jak długa i szeroka, które nauczy Cię praktycznie, krok po kroku i prostym językiem, jak przeskoczyć konkurencję i zdobyć taką część rynku, jakiej zapragniesz.

Dowiesz się jak stosować skuteczny marketing, dający Ci niesprawiedliwą przewagę nad konkurencją i pozwalający opanować większą część rynku, albo otrzymasz każdy zapłacony grosz - ta gwarancja 100% satysfakcji nie stawia żadnych warunków, masz 30 dni aby zdecydować i nie ważny jest powód.

 

 


Linkomania