DigitalStock - giełda, inwestycje pozbawione ograniczeń !

Wirtualna giełda pozbawiona ograniczeń klasycznego parkietu !

Jedna z najbardziej interesujących możliwości szybkiego zarobku w sieci to właśnie DigitalStocks -  największa wirtualna giełda jaka kiedykolwiek istniała.

Zyski od włożonego kapitału często przekraczają 500% w przeciągu 4-6 pierwszych miesięcy !

Minimalny depozyt to tylko 100$

Rewelacją wirtualnych giełd jest to ze tutaj nie istnieją normalne hamulce rynku, które decydują o aktualnej wartości akcji ! W tym przypadku tylko sami gracze decydują o cenach i jeśli tylko popyt jest trwały to akcje takie mogą zyskać na wartości tysiące procent w przeciągu nawet kilku tygodni !

DigitalStockstos w zasadzie trzy systemy w jednym, każda z nich posiada własne zasady i własny stopień zysków oraz ryzyka

THE EXCHANGE GAME

To jest ta główna część Digital Stocks, gdzie się odbywa handel akcjami i aby np. zakończyć uczestniczenie w Auto Series (patrz poniżej) musisz przejść przez The Exchange. W The Exchange Game można naturalnie wejść bezpośrednio bez uprzedniego partycypowania w Auto Series. Tutaj znajduje się giełda gdzie gracze mogą na bieżąco widzieć w dwóch kolumnach kursy i ilość wystawionych na sprzedaż akcji, jak tez kursy i ilości kupowanych danego dnia !

Na większości giełd (nie w Digital Stock) gdzie istnieje pewna stała ilość akcji odbywa się handel zamknięty jak w systemie błędnego koła ! W takim systemie nie istnieje żaden impuls dla graczy aby kupowali jeśli nie podoba im się cena. Wszyscy po prostu czekają, lub tez co jeszcze gorsze wyzbywają się swoich akcji !

W takim środowisku jest bardzo trudno wyzbyć się akcji z większym zyskiem, i choć nowi inwestorzy cały czas kupują akcje to oni kontrolują cały czas poziom cen ! Taka sytuacja tworzy rynek na którym jest znacznie więcej sprzedających niż kupujących. Ci którzy zarabiają w takim środowisku pieniądze to tacy którzy zajmują się zawodowo handlem dnia, siedząc często na giełdach ! Na bieżąco kupują i sprzedają dodając mozolnie promile w procenty i w ten sposób generują zyski !

Jest to profesjonalny rynek gdzie większość pieniędzy jest zarabiana przez zawodowych spekulantów a wszystko to odbywa się naturalnie kosztem małych inwestorów nie mających pojęcia o realiach rynku i nie mogących go śledzić z godziny na godzinę !

W Digital Stock natomiast odbywa się to troszkę inaczej gdyż wygrane z Auto Series musza zostać zainwestowane w the exchange game i w ten sposób zmusza się graczy aby codziennie kupowali akcje, jak tez daje się sprzedającym motywacje aby się ich wyzbywali ! Taka kombinacja tych dwóch systemów to najpotężniejszy motor napędzający wszystkim pieniądze !

Pierwszym krokiem jest zakupienie akcji od kogoś kto je zgłosił do sprzedaży po najniższej cenie jaka ktoś pragnie otrzymać, albo zgłoszenie chęci kupna określonej ilości akcji za określoną cenę czekając aż się ktoś zgłosi i zaakceptuje ofertę kupna! W chwili gdy już zakupisz akcje, to możesz je sprzedać w każdej chwili poprzez wystawienie ich do sprzedaży za cenę która Cię satysfakcjonuje, lub czekasz na ofertę kupna leżąca na Twoim poziomie oczekiwań i ja akceptujesz !

Jeśli wystawisz po prostu akcje na sprzedaż, żądając za nie znacznie wyższą cenę niż są aktualne ceny dnia, to po prostu będą czekały aż wszystkie tańsze akcje zostaną sprzedane i w końcu pójdą ! (To wygodna strategia dla leniwych !) W chwili gdy sprzedasz akcje w The Exchange a może to być minutę później niz. je kupiłeś, to możesz kontynuować grę inwestując dowolnie w każdą z trzech istniejących gier, w ich kombinacje albo tez wycofać pieniądze na konto e-gold ! Można naturalnie brać udział tylko w exchange game nie partycypując w żadnej innej. Wejście jednak w auto series zobowiązuje do brania potem udziału w the exchange !

Jaka jednak strategii okaże się najbardziej opłacalna to dopiero zobaczymy za kilka miesięcy gdy gra będzie w pełnym toku 

 

MANUALNY PROPOSITION GAME

W zasadzie jest to forma zabawy w której gracze biorą udział w quizie, gdzie się odpowiada na zadane pytania na dwa różne sposoby ! Może to wyglądać w następujący sposób: „Czy taka a taka drużyna hokejowa zdobędzie tej nocy mniej niz 5 punktów ?" Jeśli dasz prawidłowa odpowiedź dublujesz postawione pieniądze, a jeśli odpowiedz jest zła ... tracisz wszystko ! Gra ta nie jest połączona z żadna z dwóch pozostałych i jest to jak uboczna zabawa w której zawsze możesz sprawdzić pytanie dnia i je obstawić, lub tez nie ! Potencjał zysku jest tutaj najwyższy, lecz tez potencjał ryzyka ! Wygrane można wycofać z gry w każdej chwili poprzez e-gold. Nie płaci się żadnych opłat transakcyjnych ani prowizji od wygranych, tak ze zyski są tutaj maksymalne. Dlatego tez warto będzie tu zaglądać od czasu do czasu aby sprawdzić pytania !

 

AUTO SERIES PROPOSITION GAME

Ta gra opiera się na tych samych zasadach jak w grze manualnej, lecz jest zautomatyzowana ! Inwestujesz pewna sumę w tak zwana pule a program cały czas dokonuje automatycznych zakładów za Ciebie. Zaczyna to się od tego ze program wybiera 1/7 posiadanych w puli pieniędzy obstawiając propozycje danego dnia. Jeśli wygrasz, podwajasz włożone pieniądze, jeśli przegrasz tracisz ! Tu jednak zaczyna się ta interesująca cześć ! Jeśli stracisz zakład to pozostaje Ci w puli 6/7 pieniędzy i wtedy program zmienia automatycznie następnego dnia szanse wygranej na Twoja korzyść. Teraz gdy wygrasz to możesz wygrać znacznie więcej niz dwa razy obstawiona sumę i w ten sposób czym częściej przegrywasz tym większą pule możesz wygrać aby w końcu zrekompensować straty, gdyż program działa cały czas na Twoja korzyść ! Istnieje tez dodatkowa funkcja która pozwala Ci pożyczać pieniądze z puli gry, tak abyś się w przypadku zlej passy mógł w końcu odegrać !

Tu istnieje możliwość kontynuowania gry za ich pieniądze a w chwili gdy wygrasz to spłacasz pożyczkę, plus 35% prowizji od wysokości wygranej !

Gra ta jest tak skonstruowana ze powinna pozwolić każdemu podwoić zainwestowane pieniądze w przeciągu 21 do max. 56 dni ! W chwili gdy podwoisz pieniądze wcześniej, czy tez po upływie 56 dni, ta Auto Series się kończy, wypłacając podwojone pieniądze!

Tutaj ocenia się ze ten okres dublowania będzie leżał bliżej 21 dni niz 56 i z czasem gdy ilość graczy będzie coraz większa periody dublowania w Auto Series będą coraz krótsze dochodząc w końcu do 5-7 dni !

Gdy Twoje pieniądze się podwoją, to wtedy dopiero od z początku włożonego wkładu odciągane jest 20% prowizji które idą w program prowizyjny (a wiec dla sponsorów), oraz 10% opłaty dla samej gry ! Reszta a wiec 70% jest Twoja !

Ta część programu to tak zwany algorytm napływu pieniędzy ! W tej grze teoretyczna kwota ryzyka jest najniższą ze wszystkich, choć zyski mogą być najwyższe 

Zyski z tej gry nie mogą być wycofane w e-gold i sa wypłacane w VFQs. Tutaj aby wycofać np. nadwyżki musisz wpierw wykupić za VFQs akcje w The Exchange Game, a wiec samej giełdzie wirtualnych akcji, sprzedać je i dopiero odprowadzić nadwyżki na konto e-gold !

 

PROGRAM PROWIZYJNY !

Program prowizyjny Digital Stocks to jeden z najpotężnieszych jakie istnieją !

Choć nie ma obowiązku nikogo rekomendować, to ci którzy to będą robić otrzymają doskonale wynagrodzenie ! Prowizje są wypłacane w VFQs (to określenie tych pieniędzy w grze które nie są wymienialne na złoto w e-gold !) W ten sposób otrzymane prowizje musza wpierw zostać zainwestowane w akcje w The Exchange i dopiero wycofane z gry !

Istnieją dwa poziomy programu prowizyjnego, pierwszy to bezpośrednie prowizje a drugi to porównywalne bonusy !

Aby moc to łatwiej wytłumaczyć, pokażmy to na przykładzie !

PROWIZJE 

Otrzymuje się 10% prowizji od zainwestowanej sumy każdego z członków których bezpośrednio rekomendujesz, licząc od drugiego referowanego członka ! Prowizje natomiast za Twojego pierwszego rekomendowanego członka otrzymuje Twój
sponsor !
To potężny system, w którym wiec nie tylko otrzymujesz 10% za wszystkich z wyjątkiem swojego pierwszego członka, lecz otrzymujesz tez prowizje za każdego pierwszego członka którego oni referują i następnie prowizje za pierwszego członka którego oni referują i następnie za pierwszego członka którego oni referują, itd…! Referowanie bezpośrednie jedynie kilku ludzi otwiera wiec z czasem powolna lawinę prowizji z tych wszystkich którzy oni z czasem sami referują !

PORÓWNYWALNY BONUS

Równolegle tez otrzymasz porownywalny bonus za kazdego kogo referujesz. W chwili gdy referowani przez Ciebie gracze zaczynają sami referować grę innym i zaczynają otrzymywać prowizje za wszystkich przez siebie referowanych, to w chwili

gdy oni otrzymują prowizje to i Ty jako sponsor otrzymasz taki sam bonus a wiec w 100% taka sama sumę jak oni otrzymują !

Zasada ta obejmuje nawet pierwsza referowana prze Ciebie osoba a wiec bonus otrzymuje się dokładnie za wszystkich referowanych nawet ta pierwsza osobę za ktora otrzymuje prowizje Twój sponsor !

Skomplikowane ?

Przypatrzmy się wiec temu bliżej !

PRZYKŁAD

Powiedzmy ze referowałeś jedynie dwie osoby Jana i Annę. Prowizje za Jana otrzymuje Twój sponsor a Ty otrzymujesz 10% prowizji za Annę i każdego innego bezpośrednio referowanego członka bez względu na ich ilość ! 

Następnie otrzymasz tez prowizje za każdego pierwszego członka którego referuje Anna i wszyscy bezpośrednio referowani przez Ciebie członkowie. Gdy Jan i Anna i wszyscy inni których sponsorowałeś zaczynają sponsorować program innym otrzymując prowizje za każdego sponsorowanego, licząc od drugiej osoby która referuje. To Ty wtedy otrzymujesz porównywalny 100% bonus za każdą prowizje która oni otrzymują. Dotyczy to wszystkich referowanych przez Ciebie !

Ten program referencyjny to szansa dla tych którzy nie posiadają sami kapitału, lecz posiadają energie i chęć referowania DS innym. Motywowanie graczy do referowania maksymalnej ilości ludzi jest z największą korzyścią dla wszystkich gdyż wtedy przyspiesza się nie tylko Auto Serie do maksimum, lecz także wchodzenie nowych graczy napędza bezustannie ceny akcji w The Exchange Game !

Program ten jest naprawdę skonstruowany jak niezmordowana maszyna do robienia pieniędzy !

 

www.digitalstocks.com  Bezpieczne połączenie SSL 128 bit.  Warunkiem rejestracji jest podanie nr. sponsora DSID.

Numer identyfikacyjny Twojego sponsora:  27021                      wymagane konto

Powodzenia

 

  |

BAN4U - system dla kazdegoBAN4U - system dla kazdego