(C) Copyright


Offshore dla Kowalskiego
czyli milioner w sześć lat ?


Strona główna serwisu

 

 

Skorzystaj z poniższego formularza by zaprenumerować darmowy e-zin z informacjami o możliwościach i programach offshore  Polityka prywatności

E-zin Offshore


 

 

Bogate elity zawsze znały możliwości offshore. Do niedawna były pilnie strzeżoną tajemnicą i nie ma w tym nic dziwnego jeśli tylko wniknie się w możliwości jakie stwarza to zjawisko (?).
Osoby ze szczytu drabiny finansowej pomnażają  swoje bogactwa w sposób niewyobrażalny dla klasy średniej, a tym bardziej dla przeciętnego Kowalskiego. Trudno ich za to winić jeśli tylko spojrzy się na kilka cyfr. Spróbujmy więc pobawić się kalkulatorem.
Osoby ze szczytów fina
n
sowych mogące zaoszczędzić 45.000$ swoich rocznych podatków, wkładając te pieniądze w fundusze offshore na 10% miesięcznie (przy procencie składanym) przy 40 latach daje 20 mln
. dolarów. Dotyczy to kapitału zaoszczędzonego na podatkach w jednym roku i w dodatku liczone przy stosunkowo niskiej stopie przyrostu kapitału.

ż to jednak może obchodzić przeciętnego Kowalskiego ( hm, ciekawe kto widział takiego przeciętnego ... ) ?
Większość zapewne powie, że nic, potraktuje to westchnieniem, lub wzruszeniem ramion. Prawd
o
podobnie jednak Ty nie należysz do tej większości, skoro czytasz ten tekst. Dlaczego ?
Ponieważ offshore nie jest już zarezerwowan
e wyłącznie dla bogatych!

Stało się to w ogromnej mierze dzięki internetowi i dzisiaj raiki podatkowe wraz ze wszys
tkimi związanymi z nimi zjawiskami przedstawiają wiele korzyści dla osób o przeciętnych dochodach, choć trwająca od lat krucjata rządów i stojących za ich plecami robi wszystko, by to ukrócić.

Spróbujmy więc pobawić się kalkulatorem w odniesieniu do polskich warunków.
Przyjmijmy ostatnie dane statystyczne, że przeciętne wynagrodzenie wynosi ok. 2000 zł. Nie jest żadną tajemnicą, iż ponad 70% naszych dochodów jest "odsysane" przez odpowiednie urzędy typu fiskus, czy ZUS. Oznacza to, że 16800 zł. rocznie jest wyprowadzane z naszej kieszeni w majestacie prawa.
Jeśli natomiast wykorzystując mechanizmy offshore uda nam się połowę tej sumy zaoszczędzić daje to kwotę 8400 zł. w ciągu roku.
Wzorem poprzedniego przykładu zainwestujmy ten kapitał na 10% procentu składanego miesięcznie, co daje rocznie ok. 300%.
Tak więc w ciągu roku potrajamy nasz kapitał uzyskując 25.000 zł. Zauważ, że w tym momencie stanowi to podwojenie Twoich rocznych dochodów ( tax free) , od których nie płacisz żadnego haraczu fiskusowi.
To jednak dopiero początek!
Jeśli tą samą metodą pozwolisz na kumulację kapitału to po pięciu latach dysponujesz kwotą 2.000.000 zł.( tak, 2 mln. zł. tj. 0,5 mln $ )
Niemożliwe ?
Hm, nie wierz w to - sprawdź !

Możni tego świata (tak, tak oni ciągle są, od wieków) dbają by ludzie nie mieli dostępu do edukacji finansowej, w ty a jakże potęgi procentu składanego.

Powyższe rozwiązanie jest jednym z najprostszych, względnie bezpiecznych (jak na HYIP) i zakłada realne do uzyskania profity dla osób dysponujących stosowną wiedzą, kapitałem i dostępem do odpowiednich informacji.
Co najciekawsze jesteśmy prekursorami, ponieważ dziedzina offshore będzie zaczyna rozwijać się coraz bardziej dynamicznie, a to ze względu na znaczenie i rozwój internetu.

W swojej ostatniej książce "Futurecomsumer.com"  znany amerykański futurysta Mark Fader, który jest bardzo poważany, ze względu na fakt, iż ogromna większość jego przepowiedni (opartych na analizach, symulacjach, doświadczeniu i wiedzy ) sprawdziła się, prognozuje między innymi, że w najbliższych latach zniknie wiele zawodów ( np. listonosze, agenci ubezpieczeniowi, pośrednicy w handlu nieruchomościami ) oraz pojawi się wiele nowych, np. inżynier tkanek ludzkich, programista genetyczny,
Ja dodałbym do tego "doradca finansów offshore" i śmiem twierdzić, że za kilka lat będzie to jeden bardziej intratnych zawodów na świecie !
Co najciekawsze klientami takiego osobnika mogą być osoby z Australii, USA, Singapuru, albo Zimbabwe, a wszystko za sprawa internetu ( BTW, Polska z innego punktu odniesienia mogłaby być raikiem offshore ... ). Tak jak ty będziesz mógł korzystać z porad lekarza (lub szamana ) mieszkającego, np. w Puszczy Amazońskiej, płacąc za jego usługę wirtualnie.

Generalnie rzecz biorąc aktualnie istnieją dwie możliwości powiększania swych dochodów w offshore i obie z nich pozwalają na to by nie zostawiać żadnego śladu na papierze.
Po pierwsze transfer (części) swoich przychodów w lokalizację offshore i pomnażanie ich tam. Pozostają tylko pytania okolicznika ( jak, gdzie, kiedy, skąd, dokąd, którędy, po co , w jakim celu i dlaczego) oraz ile ...
Oczywiście temat wcale nie jest prosty, ponieważ przepisy większości krajów ( w tym także Polski, a jakże ... ) mocno ograniczają możliwości transferów bez pozostawiania śladów. Wszystko oczywiście z troski o ... unikanie niepłacenia podatków, uniemożliwianie prania pieniędzy, niedopuszczanie do finansowania nielegalnych struktur ... etc. Na wywiezienie z Polski 5000 Euro musisz mieć zezwolenie, a przelew choćby 100$ wymaga tzw. odprawy dewizowej dokonywanej przez bank.
Jeśli jednak chcesz po trochu przesuwać w offshore po kilkaset dolarów istnieją na to stosunkowo proste metody.

Druga ewentualność to udział w programach i biznesowych okazjach umożliwiających zarabianie pewnych kwot oraz pozostawianie ich w poza własna jurysdykacją prawną. To jest wg. mnie dobry punkt startowy dla większości osób zainteresowanych offshore.
W obecnej chwili na internecie można znaleźć ogrom programów affiliacyjnych, MLM'ów i wiele innych możliwości. Jedyny problem to, które wybrać i w co się zaangażować, albowiem anonimość wirtualnej cyberprzestrzeni powoduje ogromną aktywność wszelkiego rodzaju naciągaczy, kombinatorów i zwykłych złodziei. Jak odróżnić jedne od drugich ? Nie ma na to niestety uniwersalnej recepty, jednakże z pewnością nic nie zastąpi zdrowego rozsądku, doświadczenia, dobrych kontaktów oraz konsultacji mentora.
Jeśli
natomist już zarabiasz pieniądze utrzymując je w offshore, jedyne co potrzebujesz to karty, z którą możesz podejść do dowolnego bankomatu ATM by wyciągnąć gotówkę ze swojego anonimoego konta offshore. 

Wspomniane wyżej informacje to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, choć zapewne i na to niektórzy potrzebują nieco pobudzić swoja wyobraźnię, a wręcz "rozciągnąć" swój mózg. Ten ostatni ma jednak bardzo korzystną cechę: raz rozciągnięty, nigdy nie wraca do swojej poprzedniej postaci.
Czy jednak wiesz jak go rozciągać?

Kriss

 

"BetOnMarket Dla Kowalskiego" >>>