Zostań insiderem innego wymiaru rzeczywistości!

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA OFFSHORE

Czytaj ten tekst uważnie, bo Twoja przyszłość może być uzależniona od tego, na ile poważnie potraktujesz ten temat i co zdecydujesz się zrobić !


Gdybyś dziś przestał pracować jak długo byś się utrzymał bez dochodu ?

Czy wiesz o tym, że ponad 90% ludzi nie posiada w chwili przejścia na emeryturę żadnych rezerw finansowych ?

Spowodowane jest to tym, że całe życie utrzymują się z jednej pensyjki która zaledwie wystarcza na utrzymanie się do następnej wypłaty !

To tragiczne, lecz ponad 95% ludzi nawet nie stać nawet na własne marzenia

 

Chciałbyś ten stan zmienić ?  Uważasz że też coś Ci się od życia należy ?

Pragniesz się dowiedzieć tego co od dziesiątków lat wiedzieli super bogaci, a co jest skrzętnie ukrywane przez rządzących w większości krajów ?

Pamiętaj że 2/3 wszystkich bogactw tego świata znajduje się offshore, lecz gdybyś Ty też wszystko wiedział to kto by płacił za przywileje tych co wiedzą ?

 

Tutaj jest szansa dla Ciebie abyś mógł przestać pracować jeśli sobie tylko tego zażyczysz, przechodząc na emeryturę w przeciągu kilku miesięcy !
Tutaj nauczymy Cię jak od mozolnego zarabiania pieniędzy przejść do pasywnego bogactwa.

Pamiętaj to najpoważniejsza propozycja jaką kiedykolwiek w życiu ktoś Ci dał. To bez przesady Twój paszport do prawdziwej wolności, gdyż czym jest inaczej wolność jeśli nie jest nas na nic stać ?

Zdajemy sobie sprawę z tego że tematyka ta jest osnuta mgiełką tajemniczości i olbrzymią masą świadomej dezinformacji. Dlatego też musisz dużo czytać aby w pełni zrozumieć zagadnienia, gdyż nieufność jest tutaj podstawowym czynnikiem.
Ja sam częstokroć sprawdzam niektóre programy przez wiele tygodni zanim zdecyduję się zainwestować wymagany minimalny wkład, aby w nich móc partycypować.
 
To naturalne że nikt nie lubi być oszukanym.
Najlepszym zabezpieczeniem się przed tym jest jednak wiedza na temat, odwiedzanie właściwych forum dyskusyjnych, gdzie poznasz wszystkie tajemnice offshore i będziesz mieć możliwość nawiązania kontaktów z tysiącami sobie podobnych na całym świecie gdyż fenomen ten to gigantyczny międzynarodowy ruch przynoszący dziesiątkom milionów ludzi, dodatkowe pasywne dochody !

Naszą rolą jest sprawdzanie na bieżąco wszystkich interesujących programów, tak byśmy mogli je ze spokojnym sumieniem rekomendować.
Pragniemy Ci umożliwić zarabianie dużych pieniędzy w przeciągu zaledwie lat, a nawet miesięcy.
Pieniędzy które wpływają automatycznie na Twoje konto bankowe offshore, dając Ci możliwość automatycznego dysponowania nimi gdziekolwiek i jakkolwiek tylko zechcesz !

Możesz zostać członkiem ekskluzywnego kręgu ludzi z którymi masz kontakt na co dzień, wymieniasz doświadczenia, ucząc się po prostu jak akumulować swoje dochody w zastraszającym tempie. Po prostu stajesz się członkiem ekskluzywnej wspólnoty, gdzie odchodzi się w miesiącach od "zarabiania na życie" w kierunku pasywnego kumulowania dochodów o jakich większości ludzi nigdy się nawet nie marzyło !

Na początek daj sobie odpowiedź na podstawowe pytanie:

Ile by zapłaciło wielu ludzi za informacje jak otrzymać 50, 100, czy 300% zysku rocznie, od zainwestowanego kapitału. Miesiąc po miesiącu, rok po roku ?

Od dzieciństwa kształtuje się nasz umysł, wmawiając nam że życie nie będzie lekkie. Przygotowuje się nas mentalnie na wyrzeczenia i kompromisy, na szare życie bez złudzeń i miejsca na własne marzenia. Podczas gdy ci, w których interesie leży pranie nam mózgów opływają w luksusach zapewniając sobie wszystkie najwspanialsze przywileje !
Jeśli się na to godzisz w imię nie wiem czego to OK., jeśli jednak uważasz że też coś Ci się od życia należy , to zapraszamy do tajemniczego świata offshore. Świata który był do niedawna zarezerwowany jedynie dla elity, a dostęp do którego otworzył nam właśnie internet, oferując nam tą szanse i możliwości jakie były przez dziesięciolecia dla nas niedostępne !
Internet zrewolucjonizował sposób robienia interesów dając równe szansę wszystkim aktorom na rynku, wszystkim tym którzy tylko chcą urzeczywistnić swoje marzenia, czy hobby przemieniając je lokalną, krajową lub międzynarodową działalność. Teraz mogą wszyscy, naprawdę wszyscy traktować kulę ziemską jako globalny rynek zbytu swoich produktów czy usług.  Czy to nie jest fantastyczne ?

Teraz jest Twoja chwila , Twój czas na zrealizowanie marzeń, na które jeszcze kilka lat temu nie było miejsca. Wykorzystaj funkcjonujące mechanizmy, aby stworzyć międzynarodowe struktury organizacyjne dla własnych produktów, czy też dla produktów innych firm.

To nie są już tylko zawody dla tych, którzy mogą postawić najwięcej, mają najlepsze produkty, lokalizacje, czy też układy i wpływy polityczne. Internet to wspaniałe wyrównanie szans i demokracja możliwości, jeśli tylko nabędziesz właściwych umiejętności to możesz dać dobry mecz największym.

Postaraj się załapać na pierwszą falę, a w ten sposób będziesz mógł w pełni wykorzystać bezustannie wzrastający potencjał tego potężnego medium.

Dalej >>>

 

BannerMania