Wszystko to jest legalne w świetle prawa międzynarodowego !
 
Co to jest offshore ?


Przede wszystkim dostęp do wyselekcjonowanych możliwości inwestycyjnych przynoszących wręcz oszołamiające zyski od włożonego kapitału. Tutaj może zarobić między 10 a 50% zysku w skali miesięcznej !

To finansowa wolność bez granic, gdzie dla przykładu zainwestowane choćby minimalnej kwoty 100$ na 20% miesięcznie przynosi prawie 900% zysku po dwunastu miesiącach kumulacji !

 

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ OFFSHORE ?

Offshore oznacza po prostu posiadanie legalnej jednostki prawnej w jurysdykcji prawnej (kraju), który jest inny od Twojego kraju zamieszkania, a który ma prawo posiadania dóbr. Jednostka taka może być fundacją, firmą, czy nawet kontem bankowym. Innymi słowy oznacza to że nie musisz mieszkać poza granicami Twojego kraju aby strukturę taką kontrolować.

Dlaczego miałbyś dążyć do tego aby taką jednostkę prawną gdzieś w świecie posiadać ? Dla uzyskania możliwości osiągnięcia pewnych korzyści podatkowych. Dlatego też jurysdykcje te nazywane są często raikami podatkowymi, gdyż zazwyczaj nie płaci się tam podatków.

Miejsc takich na świecie jest bardzo wiele, oto kilkanaście : Jersey, the Isle of Man, Belize, Turks & Caicos, British Virgin Islands, Cayman Islands, Bermuda, Panama, Malta, Antigua & Barbuda, Costa Rica, Cook Islands, Vanuatu, Tonga itd..
Poza tym istnieje duża liczba krajów i okręgów autonomicznych oferujących wiele innych przepisów prawnych znajomość których może p rzynieść wręcz nieprawdopodobne korzyści !

Rządzący w każdym kraju potrzebują Twoich pieniedzy teraz ! Biurokraci chcą znać nie tylko Twoją sytuacje finansową i wszystkie Twoje transakcje, lecz nanoszą wszystkie dane personalne o Tobie, udostępniając je innym, tak aby mechanizmy kontrolne były totalne.

Jeśli byś wszystkie swoje transakcje uczynił prywatnymi, to dane te nigdy by nie dotarły w ręce rządzących. Właśnie to jest powodem że się tak rzadko widzi jakiekolwiek wzmianki na temat świata offshore. A jeśli już istnieją to nigdy pozytywne ! Czy wiesz o tym że w wielu krajach jest nawet zabronione rozprzestrzenianie informacji na temat możliwości inwestycyjnych offshore, choć są one często kilkakrotnie lepsze niż
oferowane w danym kraju !

 

TWOJE PIENIĄDZE MOGĄ ROSNĄĆ JEŚLI DASZ IM SZANSĘ !

Jeśli zdeponujesz 1000 zł w banku na okres 5 lat i jeśli otrzymasz za to 10% rocznie, to rezultat po pięciu latach będzie 1610,50 zł. Jeśli odejmiemy od tego podatek w wysokości tylko 30% rocznie to rezultat będzie 1402,50 zł ( Od tego należało by jeszcze odjąć inflację na poziomie 8-10% w skali rocznej,)

Co się natomiast stanie gdy tą samą sumę jedynie zdeponujemy w banku offshore, gdzie można otrzymać 40% rocznie bez podatku ? Rezultat w tym przypadku jest  5378 złotych. Mówimy tu jedynie o możliwości zwykłego oszczędzania na kontach bankowych, które w środowisku offshore nie są jeszcze niczym imponującym, gdyż wiele aktywnych inwestycji kapitałowych przynosi  od 100 do 1000% zysku rocznie w zależności od stopnia ryzyka danej inwestycji !

Obok nas, jak gdyby w równoległym i niewidzialnym wymiarze zawsze to wszystko było realne. Świat ten jednak był przez dziesięciolecia jakby zarezerwowany dla rządzących tym światem i nie leżało to nawet w niczyim interesie aby cokolwiek na ten temat mówić. Wręcz odwrotnie przez dziesięciolecia prowadzono świadomą dezinformację wspominając raiki podatkowe jako siedliska nielegalnego prania pieniędzy, przestępczości i oszustw. Podczas gdy jedynie ponad dwa miliony najbogatszych amerykanów ma całe swoje majątki offshore, w tym Tramp, Getty klany Rockefellerów, Kennedych, Reaganów, Carterów, itd... itd..!

To już robi tysiące takich ludzi jak Ty i ja, zwykłych ludzi ! Gdyż TERAZ otrzymaliśmy tak narzędzia jak i szansę. Teraz mamy coś wspólnego, to INTERNET. Wszystko zależy jedynie od Ciebie samego i Twoich umiejętności posługiwania się tymi instrumentami jakie sieć nam przyniosła. To nie jest już tylko snem, gdyż odbywa się to wkoło nas i jest robione przez właśnie takich ludzi jak Ty i ja. To nie spotyka już tylko tych których na to stać, tych którzy mają bogatych krewnych, układy, czy też kapitał inwestycyjny.

 Dalej >>>

 


Banner2Business