(C) Copyright


Autoresponder: wyslij ten e-mail, aby pocztać w offline

Kliknij tutaj aby zarejestrowac się w SFI

 

Zobacz info od menadżera

 

Strona główna

Six Figure Income

Od kilku miesięcy obserwujemy amerykańską firmę o nazwie Six-Figure Income Marketing Group, która jest fenomenalnie dostosowała system marketingu do środowiska Internetu !

Oferują doskonałe możliwości zarobku na kilku poziomach , na co dowodem jest to, że w przeciągu 1,5 roku od chwili zainicjowania swojego programu w sieci zdobyli już ponad 2 mln członków w ponad 200  krajach i dalej rosną w zastraszającym tempie !

Idealnym dla środowiska internetu jest też dobór produktów, gdyż w erze rosnącego zainteresowania problematyką internetu oferują publikacje najlepsze z możliwych na temat marketingu w sieci.
Ponadto dają do dyspozycji ok. 400 innych produktów przydatnych tak w internecie, jak i środowisku off-line i stale poszerzają asortyment !

Jeśli jesteś zainteresowany podłączeniem się do tego wspaniałego programu i budową  swojej własnej sieci dealerów to odwiedź: http://www.quickinfo247.com/354943/Free
Następnie kliknij w prawym górnym rogu "Sign up FREE NOW"  i wypełnij formularz.

To nie jest system, który spowoduje że będziesz szybko bogaty,
lecz w perspektywie czasu

To jest maszynka do robienia pieniędzy !

Rejestracja nic nie kosztuje, choć można zwiększyć swój status zostając pełnoprawnym członkiem, co uzyskuje się zostając prenumeratorem ich gazetki marketingowej, lub zakupując inne produkty za sumę tzw. 10 SVP.

Możesz sponsorować, jednakże nie ma konieczności nic sprzedawać, gdyż otrzymuje się prowizje za wszystko co wszyscy sprzedadzą, czy tez kupią , lub zaprenumerują. Jeśli jednak to robisz rzutuje to bezpośrednio na twoje dochody.

Aby osiągnąć dobre rezultaty należy sponsorować maksymalną liczbę ludzi choć i bez tego można mieć setki czy też tysiące ludzi pod sobą.

System działa na zasadzie samowypełniającej się matrycy, gdzie jeden członek jest dodawany bezpośrednio pod drugim. Zarejestrowałem się kilka miesięcy temu i w tym czasie w moim Powerlines pojawiło się ponad 3000 osób, chociaż nie sponsorowałem osobiście żadnej osoby. Od czasu kiedy zacząłem informować o tym systemie co tydzień w moim Powerlines  pojawia się ponad 100 nowych osób z całego świata. Codziennie przychodzą e-maile z informacją, iż ktoś został dodany do mojej organizacji, lub ktoś zakupił jakiś produkt, co praktycznie oznacza zawiadomienie, że mój potencjalny dochód wzrósł, a ilość ludzi w moim Powerlines wzrosła do prawie 5000 !

Zarejestruj się dzisiaj i niech czas pracuje dla ciebie !

http://www.quickinfo247.com/354943/Free   

Istnieje tu 15 sposobów pozyskiwania bonusów !

Od twojej decyzji zależy czy będziesz się kwalifikował do wypłaty bonusów. W każdym miesiącu, w którym zakupisz jakiś produkt(-y) za min. 10SVP ( ok. 30$) kwalifikujesz się do wypłaty premii z tytułu obrotu w twojej organizacji ( Powerlines ). Aby otrzymywać zapłatę, najlepiej  zaprenumerować ich gazetkę marketingową "Full Circle Succes", która nota bene jest bardzo dobrym materiałem szkoleniowym i marketingowym. Subskrybcja kosztuje 29,95$ miesięcznie. Możesz także nabywać inne materiały szkoleniowe, marketingowe, biznesowe, czy też dotyczące e-commerce, co również będzie cię uprawniać do otrzymywania bonusów.

Niezwykle dynamiczny rozwój w ostatnich miesiącach umożliwił członkom dostęp nowych linii produktowych, poczynając od produktów żywieniowych, na systemach autoryzacji kart kredytowych kończąc.

Wszystkie osoby, które zapiszą się z mojej rekomendacji i przyślą do mnie swój ID w celu weryfikacji, otrzymają dostęp do polskojęzycznych stron z dodatkowymi informacjami oraz aktualizacjami.

Zapisz się niezwłocznie ! Każdy dzień to kilku, kilkunastu referalsów !

Firma SFI jest postrzegana jako wschodząca gwiazda network marketingu internetowego.

Aktualnie rosną w tempie ponad 200.000 członków miesięcznie, a obrót przekracza 1 mln.$/mies.

Odwiedź: http://www.quickinfo247.com/354943/Free  

Następnie kliknij w prawym górnym rogu "Sign up FREE NOW"  i wypełnij formularz

 

 

 


Banner2Business